• Załóż swoje konto!
  *
  *
  *
  *
  *
  Fields marked with an asterisk (*) are required.
You are here: Home O nas Kim jesteśmy

Kim jesteśmy

Email Drukuj PDF

Jesteśmy w różnym wieku i wywodzimy się z różnych środowisk. Mimo to znaleźliśmy wspólny cel, który sprawił, że nasze życie nabrało sensu i wartości.

Jesteśmy ludźmi, którzy zdecydowali się polegać na Jezusie. Każdy z nas na pewnym etapie życia doszedł do wniosku, że cała filozofia świata na niewiele się zdaje, jeśli chodzi o zaspokojenie człowieka. Próbowaliśmy różnych dróg, a tylko jedna okazała się bezpieczną i wiodącą do celu. Ta droga to Jezus.

Ludzie spotykają się w imię różnych spraw - idą na zebrania partyjne, na ryby lub spędzają wspólnie czas na uszkadzaniu układu nerwowego poprzez różne znane im wynalazki. My zdecydowaliśmy spotykać się w imię Jezusa - żeby poznawać, zgłębiać i wypróbowywać w życiu Boże Słowo. Mamy dowody, że to jedyny pewny fundament na którym można oprzeć swoje życie.

Nie postrzegamy Jezusa jako legendy, wizerunku świętego z aureolą czy też jakiegoś mistycznego założyciela religii, którą wszyscy podobno znają, tylko że jakoś mówić o tym nie lubią. My znamy Jezusa, który jest żywy, komunikatywny i daje moc potrzebną do życia w zwycięstwie. Zapłacił swoim życiem, byśmy przez wiarę mieli za darmo zbawienie, uwolnienie i uzdrowienie. Tak wierzymy i to głosimy.